Players

Tomescu Dan Alexandru

Erel Yanki

Joncour Ronan

Luka Pavlovic

Basic Mirza

Angele Jaimee Floyd

Kekez Duje

Fatic Nerman

Koray Kirci

Bart Stevens

Brkic Tomislav

Kijametovic Aziz

Jomby Tom

Agabigun Sarp

Madaras Dragos

Donev Gabriel

Jotovski Tomislav

Valsecchi Paul

Pjevcevic Petar

Markovic Goran

Laurent Yanais

Savelev Daniil

Nini Dica Gabriel

Alkaya Mert

Butulija Boris

Srbljak Gorazd

Rajic Dusan

Botezan George

Cungu Rrezart

Hermans Mats

Stipic Filip

Group table

Player Matches Wins Sets
Erel Yanki 4 4 7:0 44:18
Basic Mirza 4 2 4:4 42:38
Tomescu Dan Alexandru 4 2 4:4 33:35
Luka Pavlovic 4 1 3:5 33:45
Joncour Ronan 4 1 2:7 35:51

Group matches

Time Players Result
16.11. 15:00 Tomescu Dan Alexandru - Erel Yanki 5:7, 1:6
16.11. 16:30 Joncour Ronan - Luka Pavlovic 6:3, 2:6, 7:5
17.11. 15:00 Joncour Ronan - Tomescu Dan Alexandru 3:6, 2:6
17.11. 16:30 Basic Mirza - Erel Yanki 2:6, 4:6
18.11. 15:00 Joncour Ronan - Erel Yanki 4:6, 2:6
18.11. 16:30 Basic Mirza - Luka Pavlovic 5:7, 6:7
19.11. 15:00 Erel Yanki - Luka Pavlovic 6:0, 1:0
19.11. 16:30 Basic Mirza - Tomescu Dan Alexandru 6:1, 6:2
20.11. 15:00 Tomescu Dan Alexandru - Luka Pavlovic 6:2, 6:3
20.11. 16:30 Basic Mirza - Joncour Ronan 7:6 (1), 6:3

Group table

Player Matches Wins Sets
Fatic Nerman 4 4 8:0 49:22
Bart Stevens 4 3 6:2 42:31
Kekez Duje 4 1 3:6 42:49
Angele Jaimee Floyd 4 1 2:6 28:42
Koray Kirci 4 1 2:7 31:48

Group matches

Time Players Result
16.11. 09:00 Angele Jaimee Floyd - Kekez Duje 3:6, 4:6
16.11. 10:30 Fatic Nerman - Koray Kirci 6:4, 6:0
17.11. 12:00 Angele Jaimee Floyd - Bart Stevens 3:6, 2:6
17.11. 13:30 Fatic Nerman - Kekez Duje 6:3, 7:6 (4)
18.11. 12:00 Kekez Duje - Koray Kirci 6:4, 2:6, 4:6
18.11. 13:30 Fatic Nerman - Bart Stevens 6:3, 6:2
19.11. 12:00 Bart Stevens - Kekez Duje 7:6 (5), 6:3
19.11. 13:30 Angele Jaimee Floyd - Koray Kirci 6:4, 6:2
20.11. 12:00 Fatic Nerman - Angele Jaimee Floyd 6:3, 6:1
20.11. 13:30 Bart Stevens - Koray Kirci 6:4, 6:1

Group table

Player Matches Wins Sets
Brkic Tomislav 4 4 8:0 48:14
Agabigun Sarp 4 3 6:2 41:28
Madaras Dragos 4 2 4:4 32:32
Kijametovic Aziz 4 1 2:6 29:41
Jomby Tom 4 0 0:8 13:48

Group matches

Time Players Result
16.11. 12:00 Brkic Tomislav - Kijametovic Aziz 6:3, 6:1
16.11. 13:30 Jomby Tom - Agabigun Sarp 2:6, 0:6
17.11. 09:00 Brkic Tomislav - Madaras Dragos 6:2, 6:0
17.11. 10:30 Jomby Tom - Kijametovic Aziz 1:6, 4:6
18.11. 09:00 Kijametovic Aziz - Agabigun Sarp 4:6, 4:6
18.11. 10:30 Jomby Tom - Madaras Dragos 3:6, 0:6
19.11. 09:00 Madaras Dragos - Kijametovic Aziz 6:3, 6:2
19.11. 10:30 Brkic Tomislav - Agabigun Sarp 6:3, 6:2
20.11. 09:00 Madaras Dragos - Agabigun Sarp 2:6, 4:6
20.11. 10:30 Jomby Tom - Brkic Tomislav 0:6, 3:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Valsecchi Paul 4 3 7:3 50:40
Donev Gabriel 4 3 6:2 45:26
Pjevcevic Petar 4 2 5:5 43:40
Jotovski Tomislav 4 2 5:5 41:42
Markovic Goran 4 0 0:8 17:48

Group matches

Time Players Result
16.11. 15:00 Donev Gabriel - Jotovski Tomislav 6:0, 7:6 (1)
16.11. 16:30 Valsecchi Paul - Pjevcevic Petar 6:3, 4:6, 6:4
17.11. 15:00 Donev Gabriel - Valsecchi Paul 4:6, 4:6
17.11. 16:30 Markovic Goran - Jotovski Tomislav 2:6, 2:6
18.11. 15:00 Donev Gabriel - Pjevcevic Petar 6:1, 6:2
18.11. 16:30 Markovic Goran - Valsecchi Paul 3:6, 2:6
19.11. 15:00 Jotovski Tomislav - Valsecchi Paul 2:6, 6:2, 6:2
19.11. 16:30 Markovic Goran - Pjevcevic Petar 0:6, 3:6
20.11. 15:00 Donev Gabriel - Markovic Goran 6:2, 6:3
20.11. 16:30 Jotovski Tomislav - Pjevcevic Petar 6:3, 3:6, 0:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Butulija Boris 4 4 8:0 49:16
Alkaya Mert 4 2 5:4 44:34
Laurent Yanais 3 2 4:3 26:29
Nini Dica Gabriel 3 1 2:5 25:40
Savelev Daniil 4 0 1:8 25:50

Group matches

Time Players Result
16.11. 09:00 Laurent Yanais - Savelev Daniil 6:4, 6:3
16.11. 12:00 Nini Dica Gabriel - Alkaya Mert 6:7 (1), 1:6
17.11. 09:00 Nini Dica Gabriel - Butulija Boris 1:6, 3:6
17.11. 10:30 Laurent Yanais - Alkaya Mert 6:4, 1:6, 6:0
18.11. 09:00 Alkaya Mert - Savelev Daniil 6:1, 6:0
18.11. 12:00 Laurent Yanais - Butulija Boris 1:6, 0:6
19.11. 09:00 Butulija Boris - Savelev Daniil 6:2, 6:0
19.11. 12:00 Laurent Yanais - Nini Dica Gabriel
20.11. 09:00 Nini Dica Gabriel - Savelev Daniil 7:6 (1), 1:6, 6:3
20.11. 12:00 Butulija Boris - Alkaya Mert 6:4, 7:5

Group table

Player Matches Wins Sets
Cungu Rrezart 4 3 7:3 54:33
Botezan George 4 3 6:3 41:36
Hermans Mats 4 2 4:4 30:39
Stipic Filip 3 1 2:4 23:26
Rajic Dusan 0 0 0:0 0:0
Srbljak Gorazd 3 0 1:6 28:42

Group matches

Time Players Result
16.11. 10:30 Srbljak Gorazd - Rajic Dusan 6:6
16.11. 13:30 Botezan George - Cungu Rrezart 3:6, 6:3, 6:3
17.11. 12:00 Botezan George - Hermans Mats 6:2, 6:3
17.11. 13:30 Srbljak Gorazd - Cungu Rrezart 1:6, 7:5, 5:7
18.11. 10:30 Cungu Rrezart - Stipic Filip 6:2, 6:2
18.11. 13:30 Srbljak Gorazd - Hermans Mats 4:6, 4:6
19.11. 10:30 Botezan George - Stipic Filip 2:6, 0:6
19.11. 13:30 Hermans Mats - Cungu Rrezart 1:6, 0:6
20.11. 10:30 Hermans Mats - Stipic Filip 6:3, 6:4
20.11. 13:30 Srbljak Gorazd - Botezan George 4:6, 3:6

Placement round

Time Players Result

Players

Basic Mirza

Valsecchi Paul

Bart Stevens

Agabigun Sarp

Madaras Dragos

Fatic Nerman

Botezan George

Joncour Ronan

Erel Yanki

Kijametovic Aziz

Brkic Tomislav

Butulija Boris

Angele Jaimee Floyd

Kekez Duje

Tomescu Dan Alexandru

Jotovski Tomislav

Savelev Daniil

Deviatiarov Marat

Srbljak Gorazd

Markovic Goran

Jomby Tom

Tuna Altuna

Luka Pavlovic

Hermans Mats

Nini Dica Gabriel

Donev Gabriel

Pjevcevic Petar

Cungu Rrezart

Alkaya Mert

Cornea Victor Vlad

Group table

Player Matches Wins Sets
Basic Mirza 4 4 8:0 48:18
Madaras Dragos 4 3 6:3 40:35
Bart Stevens 4 2 5:5 45:45
Agabigun Sarp 4 1 3:6 36:44
Valsecchi Paul 4 0 0:8 22:49

Group matches

Time Players Result
23.11. 09:00 Basic Mirza - Valsecchi Paul 6:2, 6:2
23.11. 10:30 Bart Stevens - Agabigun Sarp 6:3, 4:6, 6:3
24.11. 09:00 Bart Stevens - Madaras Dragos 3:6, 6:0, 2:6
24.11. 10:30 Basic Mirza - Agabigun Sarp 6:1, 6:4
25.11. 09:00 Madaras Dragos - Valsecchi Paul 6:4, 6:1
25.11. 10:30 Basic Mirza - Bart Stevens 6:2, 6:3
26.11. 09:00 Madaras Dragos - Agabigun Sarp 6:4, 6:3
26.11. 10:30 Bart Stevens - Valsecchi Paul 6:4, 7:5
27.11. 09:00 Basic Mirza - Madaras Dragos 6:3, 6:1
27.11. 10:30 Agabigun Sarp - Valsecchi Paul 6:0, 6:4

Group table

Player Matches Wins Sets
Fatic Nerman 4 3 6:2 42:23
Erel Yanki 4 3 6:2 42:26
Joncour Ronan 4 2 3:5 37:37
Kijametovic Aziz 4 1 3:6 34:49
Botezan George 4 1 3:6 27:47

Group matches

Time Players Result
23.11. 12:00 Fatic Nerman - Botezan George 6:2, 6:0
23.11. 13:30 Joncour Ronan - Erel Yanki 6:3, 1:0
24.11. 12:00 Fatic Nerman - Erel Yanki 4:6, 2:6
24.11. 13:30 Joncour Ronan - Kijametovic Aziz 6:7 (3), 3:6
25.11. 12:00 Fatic Nerman - Kijametovic Aziz 6:1, 6:2
25.11. 13:30 Erel Yanki - Botezan George 6:2, 6:1
26.11. 12:00 Kijametovic Aziz - Botezan George 6:7 (3), 2:6
26.11. 13:30 Fatic Nerman - Joncour Ronan 6:2, 6:4
27.11. 12:00 Joncour Ronan - Botezan George 3:6, 6:2, 6:1
27.11. 13:30 Kijametovic Aziz - Erel Yanki 3:6, 6:3, 1:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Kekez Duje 3 3 6:2 50:38
Brkic Tomislav 2 1 3:2 28:24
Angele Jaimee Floyd 1 1 2:1 16:17
Butulija Boris 3 1 2:4 31:33
Tomescu Dan Alexandru 3 0 2:6 34:47

Group matches

Time Players Result
23.11. 15:00 Brkic Tomislav - Butulija Boris 6:3, 6:3
23.11. 16:30 Angele Jaimee Floyd - Kekez Duje 5:6
24.11. 15:00 Brkic Tomislav - Kekez Duje 6:7 (5), 7:5, 3:6
24.11. 16:30 Angele Jaimee Floyd - Tomescu Dan Alexandru 2:6, 7:6 (3), 7:5
25.11. 15:00 Brkic Tomislav - Tomescu Dan Alexandru
25.11. 16:30 Kekez Duje - Butulija Boris 7:6 (3), 7:6 (4)
26.11. 15:00 Brkic Tomislav - Angele Jaimee Floyd
26.11. 16:30 Tomescu Dan Alexandru - Butulija Boris 5:7, 2:6
27.11. 15:00 Angele Jaimee Floyd - Butulija Boris 1:3
27.11. 16:30 Tomescu Dan Alexandru - Kekez Duje 1:6, 7:6 (6), 2:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Deviatiarov Marat 4 4 8:0 49:15
Srbljak Gorazd 4 3 6:2 41:27
Jotovski Tomislav 4 2 4:5 42:47
Markovic Goran 4 1 3:7 41:56
Savelev Daniil 4 0 1:8 27:55

Group matches

Time Players Result
23.11. 09:00 Jotovski Tomislav - Savelev Daniil 6:2, 6:4
23.11. 10:30 Deviatiarov Marat - Srbljak Gorazd 6:2, 6:3
24.11. 09:00 Markovic Goran - Savelev Daniil 6:4, 6:7 (9), 7:5
24.11. 10:30 Srbljak Gorazd - Jotovski Tomislav 6:4, 6:4
25.11. 09:00 Deviatiarov Marat - Savelev Daniil 6:0, 6:0
25.11. 10:30 Markovic Goran - Jotovski Tomislav 6:7 (14), 6:3, 4:6
26.11. 09:00 Srbljak Gorazd - Savelev Daniil 6:3, 6:2
26.11. 10:30 Deviatiarov Marat - Markovic Goran 6:3, 6:1
27.11. 09:00 Markovic Goran - Srbljak Gorazd 1:6, 1:6
27.11. 10:30 Deviatiarov Marat - Jotovski Tomislav 7:5, 6:1

Group table

Player Matches Wins Sets
Jomby Tom 3 3 6:0 36:11
Luka Pavlovic 3 3 6:1 41:24
Tuna Altuna 4 2 4:4 37:38
Nini Dica Gabriel 4 1 2:6 31:44
Hermans Mats 4 0 1:8 23:51

Group matches

Time Players Result
23.11. 12:00 Jomby Tom - Tuna Altuna 6:0, 6:4
23.11. 13:30 Luka Pavlovic - Hermans Mats 6:1, 6:4
24.11. 15:00 Jomby Tom - Hermans Mats 6:1, 6:0
24.11. 16:30 Luka Pavlovic - Nini Dica Gabriel 6:3, 6:2
25.11. 12:00 Luka Pavlovic - Tuna Altuna 4:6, 6:3, 7:5
25.11. 13:30 Nini Dica Gabriel - Hermans Mats 3:6, 6:3, 6:4
26.11. 12:00 Hermans Mats - Tuna Altuna 3:6, 1:6
26.11. 13:30 Jomby Tom - Nini Dica Gabriel 6:4, 6:2
27.11. 12:00 Nini Dica Gabriel - Tuna Altuna 3:6, 2:1
27.11. 13:30 Jomby Tom - Luka Pavlovic 0:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Donev Gabriel 4 3 7:3 52:39
Cungu Rrezart 4 3 6:4 54:43
Cornea Victor Vlad 4 2 6:4 50:50
Pjevcevic Petar 4 1 3:6 34:44
Alkaya Mert 4 1 2:7 34:48

Group matches

Time Players Result
23.11. 15:00 Donev Gabriel - Pjevcevic Petar 6:3, 6:2
23.11. 16:30 Cungu Rrezart - Alkaya Mert 2:6, 6:4, 3:6
24.11. 12:00 Cornea Victor Vlad - Alkaya Mert 7:5, 6:4
24.11. 13:30 Donev Gabriel - Cungu Rrezart 2:6, 7:6 (8), 1:6
25.11. 15:00 Cornea Victor Vlad - Pjevcevic Petar 1:6, 6:1, 6:4
25.11. 16:30 Donev Gabriel - Alkaya Mert 6:2, 6:1
26.11. 15:00 Cungu Rrezart - Pjevcevic Petar 6:1, 7:5
26.11. 16:30 Cornea Victor Vlad - Donev Gabriel 3:6, 7:6 (4), 3:6
27.11. 15:00 Alkaya Mert - Pjevcevic Petar 3:6, 3:6
27.11. 16:30 Cornea Victor Vlad - Cungu Rrezart 7:6 (3), 4:6

Placement round

Time Players Result

Players

Kovinic Danka

Marcinkevica Diana

Poznikhirenko Ganna

Curovic Tamara

Astakhova Daria

Lukas Tena

Zakharova Anastasia

Herdzelas Dea

Yashina Ekaterina

Cabaj Awad Jacqueline

Halbauer Elizabeth

Njiric Silvia

Radanovic Dejana

Mikulskyte Justina

Kazionova Ekaterina

Malesevic Tamara

Jandric Tea

Vukovic Draginja

Vasilescu Arina

Tatarus Gabriela Nicole

Joksovic Doroteja

Radakovic Laura

Katic Vlada

Bejenaru Karola

Drazic Mariana

Group table

Player Matches Wins Sets
Poznikhirenko Ganna 4 3 6:4 50:45
Kovinic Danka 3 2 4:2 31:27
Marcinkevica Diana 4 2 5:4 49:45
Curovic Tamara 3 1 3:4 33:28
Astakhova Daria 4 1 3:7 37:55

Group matches

Time Players Result
30.11. 10:30 Kovinic Danka - Marcinkevica Diana 5:7, 2:6
30.11. 12:00 Poznikhirenko Ganna - Curovic Tamara 2:6, 6:4, 6:4
01.12. 10:30 Kovinic Danka - Poznikhirenko Ganna 6:4, 6:4
01.12. 13:30 Astakhova Daria - Curovic Tamara 1:6, 1:6
02.12. 09:00 Marcinkevica Diana - Poznikhirenko Ganna 6:7 (3), 2:6
02.12. 10:30 Kovinic Danka - Astakhova Daria 6:2, 6:4
03.12. 15:30 Marcinkevica Diana - Astakhova Daria 7:5, 3:6, 6:7 (5)
03.12. 15:30 Kovinic Danka - Curovic Tamara
04.12. 12:00 Marcinkevica Diana - Curovic Tamara 6:3, 6:4
04.12. 13:30 Poznikhirenko Ganna - Astakhova Daria 6:2, 3:6, 6:3

Group table

Player Matches Wins Sets
Lukas Tena 3 3 6:2 46:34
Yashina Ekaterina 4 3 7:4 61:48
Zakharova Anastasia 3 2 5:3 43:35
Cabaj Awad Jacqueline 4 1 3:7 41:57
Herdzelas Dea 4 0 3:8 43:60

Group matches

Time Players Result
30.11. 09:00 Lukas Tena - Zakharova Anastasia
30.11. 13:30 Herdzelas Dea - Yashina Ekaterina 6:7, 1:6
01.12. 09:00 Lukas Tena - Herdzelas Dea 6:3, 4:6, 6:2
01.12. 12:00 Cabaj Awad Jacqueline - Yashina Ekaterina 7:6 (4), 2:6, 1:6
02.12. 12:00 Zakharova Anastasia - Herdzelas Dea 4:6, 6:3, 6:3
02.12. 13:30 Lukas Tena - Cabaj Awad Jacqueline 6:3, 7:5
03.12. 09:00 Lukas Tena - Yashina Ekaterina 7:5, 4:6, 6:4
03.12. 10:30 Zakharova Anastasia - Cabaj Awad Jacqueline 6:3, 7:5
04.12. 09:00 Herdzelas Dea - Cabaj Awad Jacqueline 4:6, 6:3, 3:6
04.12. 10:30 Zakharova Anastasia - Yashina Ekaterina 6:2, 5:7, 3:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Radanovic Dejana 3 2 5:3 40:27
Kazionova Ekaterina 3 2 4:3 32:29
Halbauer Elizabeth 3 1 3:4 26:32
Njiric Silvia 3 1 3:5 31:41
Mikulskyte Justina 0 0 0:0 0:0

Group matches

Time Players Result
30.11. 13:30 Halbauer Elizabeth - Njiric Silvia 6:2, 6:4
30.11. 15:30 Radanovic Dejana - Mikulskyte Justina
01.12. 13:30 Radanovic Dejana - Njiric Silvia 6:7 (3), 6:1, 2:6
01.12. 15:30 Halbauer Elizabeth - Kazionova Ekaterina 4:6, 2:6
02.12. 15:30 Njiric Silvia - Mikulskyte Justina
02.12. 15:30 Radanovic Dejana - Kazionova Ekaterina 6:3, 6:2
03.12. 12:00 Radanovic Dejana - Halbauer Elizabeth 6:1, 2:6, 6:1
03.12. 13:30 Kazionova Ekaterina - Mikulskyte Justina
04.12. 15:30 Kazionova Ekaterina - Njiric Silvia 3:6, 6:1, 6:4
04.12. 15:30 Halbauer Elizabeth - Mikulskyte Justina

Group table

Player Matches Wins Sets
Vasilescu Arina 4 4 8:1 52:23
Malesevic Tamara 3 2 4:3 34:28
Jandric Tea 3 1 4:5 40:44
Vukovic Draginja 1 0 0:2 2:12
Tatarus Gabriela Nicole 3 0 1:6 19:40

Group matches

Time Players Result
30.11. 12:00 Malesevic Tamara - Jandric Tea 6:3, 5:7, 6:3
30.11. 15:30 Vukovic Draginja - Vasilescu Arina 1:6, 1:6
01.12. 12:00 Vasilescu Arina - Malesevic Tamara 6:2, 6:3
01.12. 15:30 Vukovic Draginja - Tatarus Gabriela Nicole
02.12. 12:00 Tatarus Gabriela Nicole - Jandric Tea 6:4, 3:6, 2:6
02.12. 12:00 Vasilescu Arina - Tatarus Gabriela Nicole 6:3, 6:2
02.12. 13:30 Vukovic Draginja - Malesevic Tamara
03.12. 09:00 Vukovic Draginja - Jandric Tea
04.12. 09:00 Vasilescu Arina - Jandric Tea 6:2, 4:6, 6:3
04.12. 12:00 Malesevic Tamara - Tatarus Gabriela Nicole 6:1, 6:2

Group table

Player Matches Wins Sets
Katic Vlada 4 3 7:3 55:42
Bejenaru Karola 4 3 6:3 47:36
Joksovic Doroteja 4 2 5:5 49:48
Drazic Mariana 4 2 4:4 37:43
Radakovic Laura 4 0 1:8 35:54

Group matches

Time Players Result
30.11. 09:00 Joksovic Doroteja - Radakovic Laura 4:6, 6:3, 6:4
30.11. 10:30 Katic Vlada - Bejenaru Karola 6:1, 3:6, 3:6
01.12. 09:00 Katic Vlada - Joksovic Doroteja 6:7 (5), 6:4, 6:4
01.12. 10:30 Drazic Mariana - Bejenaru Karola 7:5, 7:5
02.12. 09:00 Katic Vlada - Radakovic Laura 6:4, 7:5
02.12. 10:30 Drazic Mariana - Joksovic Doroteja 3:6, 2:6
03.12. 10:30 Katic Vlada - Drazic Mariana 6:3, 6:2
03.12. 13:30 Bejenaru Karola - Radakovic Laura 6:3, 6:1
04.12. 10:30 Drazic Mariana - Radakovic Laura 6:3, 7:6 (4)
04.12. 13:30 Bejenaru Karola - Joksovic Doroteja 6:2, 6:4

Placement round

Time Players Result

Players

Njiric Silvia

Bejenaru Karola

Zakharova Anastasia

Astakhova Daria

Halbauer Elizabeth

Radanovic Dejana

Vasilescu Arina

Marcinkevica Diana

Yashina Ekaterina

Cabaj Awad Jacqueline

Lukas Tena

Poznikhirenko Ganna

Kazionova Ekaterina

Katic Vlada

Curovic Tamara

Bondar Anna

Malesevic Tamara

Oliynykova Oleksandra

Drazic Mariana

Radakovic Laura

Tatarus Gabriela Nicole

Jandric Tea

Herdzelas Dea

Drahota Szabo Dorka

Joksovic Doroteja

Group table

Player Matches Wins Sets
Zakharova Anastasia 4 4 8:0 49:24
Njiric Silvia 4 2 5:4 44:40
Halbauer Elizabeth 4 2 4:4 42:39
Bejenaru Karola 4 2 4:5 39:44
Astakhova Daria 4 0 0:8 21:48

Group matches

Time Players Result
07.12. 13:30 Njiric Silvia - Bejenaru Karola 6:4, 1:6, 6:7 (1)
07.12. 13:30 Zakharova Anastasia - Astakhova Daria 6:3, 6:3
08.12. 13:30 Halbauer Elizabeth - Astakhova Daria 6:2, 6:4
08.12. 13:30 Zakharova Anastasia - Njiric Silvia 6:3, 6:3
09.12. 13:30 Halbauer Elizabeth - Njiric Silvia 3:6, 5:7
09.12. 13:30 Zakharova Anastasia - Bejenaru Karola 6:1, 6:2
10.12. 09:00 Astakhova Daria - Njiric Silvia 1:6, 2:6
10.12. 13:30 Halbauer Elizabeth - Bejenaru Karola 7:5, 6:2
11.12. 13:30 Astakhova Daria - Bejenaru Karola 2:6, 4:6
11.12. 13:30 Zakharova Anastasia - Halbauer Elizabeth 7:5, 6:4

Group table

Player Matches Wins Sets
Yashina Ekaterina 4 3 7:2 46:25
Radanovic Dejana 4 3 7:3 50:35
Marcinkevica Diana 4 3 6:3 42:31
Vasilescu Arina 4 1 2:7 30:45
Cabaj Awad Jacqueline 4 0 1:8 20:52

Group matches

Time Players Result
07.12. 12:00 Radanovic Dejana - Vasilescu Arina 6:1, 6:4
07.12. 12:00 Marcinkevica Diana - Yashina Ekaterina 0:6, 2:6
08.12. 12:00 Marcinkevica Diana - Cabaj Awad Jacqueline 6:1, 6:3
08.12. 12:00 Radanovic Dejana - Yashina Ekaterina 6:1, 2:6, 6:3
09.12. 12:00 Radanovic Dejana - Cabaj Awad Jacqueline 6:3, 6:1
09.12. 12:00 Yashina Ekaterina - Vasilescu Arina 6:4, 6:2
10.12. 12:00 Cabaj Awad Jacqueline - Yashina Ekaterina 1:6, 2:6
10.12. 13:30 Marcinkevica Diana - Vasilescu Arina 6:3, 6:0
11.12. 09:00 Cabaj Awad Jacqueline - Vasilescu Arina 2:6, 6:4, 1:6
11.12. 10:30 Radanovic Dejana - Marcinkevica Diana 6:4, 3:6, 3:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Kazionova Ekaterina 4 3 7:2 46:35
Lukas Tena 4 3 5:3 43:37
Poznikhirenko Ganna 3 2 4:3 34:26
Curovic Tamara 4 1 1:7 31:44
Katic Vlada 3 0 2:4 24:36

Group matches

Time Players Result
07.12. 09:00 Lukas Tena - Poznikhirenko Ganna 6:3, 6:4
07.12. 10:30 Kazionova Ekaterina - Katic Vlada 6:4, 6:2
08.12. 09:00 Poznikhirenko Ganna - Kazionova Ekaterina 3:6, 6:1, 6:3
08.12. 10:30 Lukas Tena - Curovic Tamara 6:4, 6:4
09.12. 09:00 Lukas Tena - Kazionova Ekaterina 4:6, 4:6
09.12. 10:30 Curovic Tamara - Katic Vlada 2:6, 6:2, 5:0
10.12. 10:30 Lukas Tena - Katic Vlada 6:4, 5:6
10.12. 12:00 Poznikhirenko Ganna - Curovic Tamara 6:2, 6:2
11.12. 12:00 Poznikhirenko Ganna - Katic Vlada
11.12. 12:00 Kazionova Ekaterina - Curovic Tamara 6:4, 6:2

Group table

Player Matches Wins Sets
Bondar Anna 4 4 8:1 54:32
Oliynykova Oleksandra 4 2 5:4 42:43
Radakovic Laura 4 2 3:4 32:40
Malesevic Tamara 3 1 2:4 33:31
Drazic Mariana 3 0 0:5 18:33

Group matches

Time Players Result
07.12. 09:00 Bondar Anna - Malesevic Tamara 6:4, 7:5
07.12. 10:30 Oliynykova Oleksandra - Drazic Mariana 6:2, 7:6 (6)
08.12. 09:00 Bondar Anna - Radakovic Laura 6:2, 6:2
08.12. 10:30 Oliynykova Oleksandra - Malesevic Tamara 4:6, 0:6
09.12. 09:00 Malesevic Tamara - Radakovic Laura 6:7 (6), 6:7 (5)
09.12. 10:30 Bondar Anna - Drazic Mariana 7:5, 6:1
10.12. 09:00 Bondar Anna - Oliynykova Oleksandra 6:4, 4:6, 6:3
10.12. 10:30 Drazic Mariana - Radakovic Laura 2:6, 2:1
11.12. 09:00 Oliynykova Oleksandra - Radakovic Laura 6:4, 6:3
11.12. 10:30 Drazic Mariana - Malesevic Tamara

Group table

Player Matches Wins Sets
Joksovic Doroteja 4 3 6:2 43:25
Herdzelas Dea 4 3 5:4 43:40
Drahota Szabo Dorka 4 2 5:4 40:37
Jandric Tea 4 1 3:5 40:45
Tatarus Gabriela Nicole 4 1 2:6 23:42

Group matches

Time Players Result
07.12. 09:00 Tatarus Gabriela Nicole - Jandric Tea 2:6, 5:7
07.12. 10:30 Herdzelas Dea - Drahota Szabo Dorka 2:6, 6:1, 6:2
08.12. 09:00 Drahota Szabo Dorka - Tatarus Gabriela Nicole 6:0, 6:0
08.12. 10:30 Herdzelas Dea - Joksovic Doroteja 6:4, 6:3
09.12. 09:00 Drahota Szabo Dorka - Jandric Tea 7:5, 7:6 (3)
09.12. 10:30 Tatarus Gabriela Nicole - Joksovic Doroteja 3:6, 1:6
10.12. 09:00 Joksovic Doroteja - Jandric Tea 6:3, 6:1
10.12. 10:30 Herdzelas Dea - Tatarus Gabriela Nicole 3:6, 2:6
11.12. 09:00 Herdzelas Dea - Jandric Tea 2:6, 7:5, 3:1
11.12. 10:30 Drahota Szabo Dorka - Joksovic Doroteja 4:6, 1:6

Placement round

Time Players Result

Players

Deviatiarov Marat

Kijametovic Aziz

Donev Gabriel

Jotovski Tomislav

Madaras Dragos

Basic Mirza

Cornea Victor Vlad

Srbljak Gorazd

Pjevcevic Petar

Folliot Quentin

Luka Pavlovic

Cungu Rrezart

Setkic Aldin

Kekez Duje

Valsecchi Paul

Poznikhirenko Ganna

Bejenaru Karola

Radanovic Dejana

Jandric Tea

Oliynykova Oleksandra

Marcinkevica Diana

Joksovic Doroteja

Curovic Tamara

Malesevic Tamara

Yashina Ekaterina

Vasilescu Arina

Herdzelas Dea

Radakovic Laura

Group table

Player Matches Wins Sets
Deviatiarov Marat 4 3 6:2 46:32
Madaras Dragos 4 3 6:2 42:35
Donev Gabriel 4 3 6:3 48:32
Jotovski Tomislav 4 1 3:7 38:56
Kijametovic Aziz 4 0 1:8 37:56

Group matches

Time Players Result
14.12. 09:00 Deviatiarov Marat - Kijametovic Aziz 6:3, 6:3
14.12. 09:00 Donev Gabriel - Jotovski Tomislav 4:6, 6:2, 6:2
15.12. 09:00 Deviatiarov Marat - Donev Gabriel 6:3, 7:5
15.12. 15:00 Madaras Dragos - Kijametovic Aziz 7:6 (8), 6:4
16.12. 09:00 Madaras Dragos - Donev Gabriel 2:6, 2:6
16.12. 09:00 Deviatiarov Marat - Jotovski Tomislav 6:4, 6:1
17.12. 09:00 Madaras Dragos - Jotovski Tomislav 6:3, 6:1
17.12. 09:00 Kijametovic Aziz - Donev Gabriel 1:6, 4:6
18.12. 09:00 Deviatiarov Marat - Madaras Dragos 5:7, 4:6
18.12. 12:00 Kijametovic Aziz - Jotovski Tomislav 7:6, 5:7, 4:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Folliot Quentin 4 4 8:3 58:37
Basic Mirza 4 3 7:2 47:32
Cornea Victor Vlad 4 2 5:4 47:40
Srbljak Gorazd 4 1 3:6 29:44
Pjevcevic Petar 4 0 0:8 20:48

Group matches

Time Players Result
14.12. 10:17 Basic Mirza - Cornea Victor Vlad 6:3, 7:6 (1)
14.12. 12:00 Srbljak Gorazd - Pjevcevic Petar 6:4, 6:3
15.12. 12:00 Basic Mirza - Srbljak Gorazd 6:3, 6:3
15.12. 12:00 Folliot Quentin - Cornea Victor Vlad 6:4, 6:7 (4), 6:3
16.12. 12:00 Folliot Quentin - Srbljak Gorazd 6:0, 1:6, 6:1
16.12. 12:00 Basic Mirza - Pjevcevic Petar 6:1, 6:1
17.12. 12:00 Folliot Quentin - Pjevcevic Petar 6:3, 6:3
17.12. 12:00 Cornea Victor Vlad - Srbljak Gorazd 6:2, 6:2
18.12. 09:00 Basic Mirza - Folliot Quentin 6:3, 2:6, 2:6
18.12. 16:30 Cornea Victor Vlad - Pjevcevic Petar 6:2, 6:3

Group table

Player Matches Wins Sets
Luka Pavlovic 4 4 8:0 51:32
Setkic Aldin 4 3 6:2 43:30
Cungu Rrezart 4 2 4:5 41:45
Kekez Duje 4 1 3:7 53:57
Valsecchi Paul 4 0 1:8 31:55

Group matches

Time Players Result
14.12. 13:30 Luka Pavlovic - Cungu Rrezart 6:2, 7:6 (5)
14.12. 13:30 Setkic Aldin - Kekez Duje 7:6 (4), 7:5
15.12. 13:30 Kekez Duje - Luka Pavlovic 6:7 (3), 5:7
15.12. 13:30 Setkic Aldin - Valsecchi Paul 6:1, 6:2
16.12. 13:30 Setkic Aldin - Luka Pavlovic 2:6, 3:6
16.12. 13:30 Valsecchi Paul - Cungu Rrezart 5:7, 2:6
17.12. 13:30 Kekez Duje - Cungu Rrezart 6:4, 3:6, 4:6
17.12. 13:30 Luka Pavlovic - Valsecchi Paul 6:4, 6:4
18.12. 13:30 Kekez Duje - Valsecchi Paul 6:7 (6), 6:2, 6:4
18.12. 13:30 Setkic Aldin - Cungu Rrezart 6:2, 6:2

Group table

Player Matches Wins Sets
Poznikhirenko Ganna 3 3 6:0 39:23
Radanovic Dejana 3 3 6:1 39:17
Bejenaru Karola 4 2 4:5 45:43
Jandric Tea 3 0 2:6 24:43
Oliynykova Oleksandra 3 0 0:6 16:37

Group matches

Time Players Result
14.12. 10:30 Poznikhirenko Ganna - Bejenaru Karola 7:6 (1), 7:5
14.12. 16:30 Radanovic Dejana - Jandric Tea 3:6, 6:1, 6:3
15.12. 10:30 Radanovic Dejana - Bejenaru Karola 6:2, 6:4
15.12. 16:30 Poznikhirenko Ganna - Oliynykova Oleksandra 6:3, 7:6 (5)
16.12. 10:30 Bejenaru Karola - Jandric Tea 4:6, 6:2, 6:3
16.12. 15:00 Radanovic Dejana - Oliynykova Oleksandra 6:0, 6:1
17.12. 10:30 Oliynykova Oleksandra - Bejenaru Karola 3:6, 3:6
17.12. 10:30 Poznikhirenko Ganna - Jandric Tea 6:1, 6:2
18.12. 12:00 Radanovic Dejana - Poznikhirenko Ganna
18.12. 16:30 Oliynykova Oleksandra - Jandric Tea

Group table

Player Matches Wins Sets
Marcinkevica Diana 3 3 6:0 38:23
Curovic Tamara 2 1 1:2 15:16
Joksovic Doroteja 3 1 2:4 28:34
Malesevic Tamara 2 0 1:4 20:28

Group matches

Time Players Result
14.12. 15:00 Marcinkevica Diana - Joksovic Doroteja 6:4, 7:5
15.12. 10:30 Curovic Tamara - Malesevic Tamara
16.12. 10:30 Marcinkevica Diana - Malesevic Tamara 6:2, 6:4
17.12. 15:00 Curovic Tamara - Joksovic Doroteja 6:3, 1:0
18.12. 10:30 Malesevic Tamara - Joksovic Doroteja 6:3, 3:6, 5:7
18.12. 15:00 Marcinkevica Diana - Curovic Tamara 7:5, 6:3

Group table

Player Matches Wins Sets
Yashina Ekaterina 2 2 4:0 24:7
Herdzelas Dea 1 1 2:0 12:4
Vasilescu Arina 2 1 2:2 18:23
Radakovic Laura 3 0 0:6 18:38

Group matches

Time Players Result
14.12. 10:30 Yashina Ekaterina - Vasilescu Arina 6:1, 6:3
15.12. 09:00 Herdzelas Dea - Radakovic Laura 6:2, 6:2
16.12. 16:30 Herdzelas Dea - Vasilescu Arina
17.12. 16:30 Yashina Ekaterina - Radakovic Laura 6:2, 6:1
18.12. 10:30 Vasilescu Arina - Radakovic Laura 7:5, 7:6 (1)
18.12. 15:00 Herdzelas Dea - Yashina Ekaterina

Placement round

Time Players Result

Players

Basic Mirza

Deviatiarov Marat

Luka Pavlovic

Donev Gabriel

Setkic Aldin

Folliot Quentin

Kijametovic Aziz

Kekez Duje

Mannapov Alexander

Madaras Dragos

Jotovski Tomislav

Cungu Rrezart

Srbljak Gorazd

Pjevcevic Petar

Valsecchi Paul

Markovic Goran

Kovinic Danka

Oliynykova Oleksandra

Poznikhirenko Ganna

Curovic Tamara

Marcinkevica Diana

Yashina Ekaterina

Vasilescu Arina

Joksovic Doroteja

Milovanovic Elena

Radakovic Laura

Malesevic Tamara

Bejenaru Karola

Group table

Player Matches Wins Sets
Basic Mirza 4 4 8:0 48:22
Luka Pavlovic 4 3 6:2 45:35
Setkic Aldin 4 2 4:5 44:48
Deviatiarov Marat 4 1 3:7 44:54
Donev Gabriel 4 0 1:8 31:53

Group matches

Time Players Result
21.12. 13:30 Basic Mirza - Deviatiarov Marat 6:3, 6:2
21.12. 13:30 Luka Pavlovic - Donev Gabriel 6:2, 6:2
22.12. 13:30 Basic Mirza - Setkic Aldin 6:3, 6:2
22.12. 13:30 Deviatiarov Marat - Donev Gabriel 6:2, 4:6, 6:4
23.12. 13:30 Basic Mirza - Donev Gabriel 6:4, 6:1
23.12. 13:30 Setkic Aldin - Luka Pavlovic 3:6, 6:7 (5)
24.12. 13:30 Deviatiarov Marat - Luka Pavlovic 4:6, 6:7 (5)
24.12. 13:30 Setkic Aldin - Donev Gabriel 7:6 (7), 6:4
25.12. 13:30 Setkic Aldin - Deviatiarov Marat 6:3, 5:7, 6:3
25.12. 13:30 Basic Mirza - Luka Pavlovic 6:4, 6:3

Group table

Player Matches Wins Sets
Madaras Dragos 3 3 6:1 42:27
Kekez Duje 4 3 6:3 53:40
Folliot Quentin 4 2 4:5 45:47
Kijametovic Aziz 4 1 3:6 34:48
Mannapov Alexander 3 0 1:5 25:37

Group matches

Time Players Result
21.12. 12:00 Folliot Quentin - Kijametovic Aziz 6:3, 6:2
21.12. 12:00 Kekez Duje - Mannapov Alexander 7:5, 6:1
22.12. 12:00 Kijametovic Aziz - Mannapov Alexander 6:4, 6:3
22.12. 12:00 Folliot Quentin - Madaras Dragos 4:6, 1:6
23.12. 12:00 Madaras Dragos - Kekez Duje 6:4, 7:6 (4)
23.12. 12:00 Folliot Quentin - Mannapov Alexander 6:4, 2:6, 4:2
24.12. 09:00 Madaras Dragos - Mannapov Alexander
24.12. 12:00 Kekez Duje - Kijametovic Aziz 6:3, 6:2
25.12. 12:00 Folliot Quentin - Kekez Duje 7:5, 5:7, 4:6
25.12. 12:00 Madaras Dragos - Kijametovic Aziz 4:6, 7:5, 6:1

Group table

Player Matches Wins Sets
Pjevcevic Petar 4 3 6:3 44:37
Srbljak Gorazd 3 2 5:3 43:31
Valsecchi Paul 4 2 5:6 48:47
Cungu Rrezart 1 1 2:1 16:13
Jotovski Tomislav 4 1 5:7 52:63
Markovic Goran 2 0 1:4 16:28

Group matches

Time Players Result
21.12. 09:00 Jotovski Tomislav - Cungu Rrezart 6:3, 1:6, 6:7 (5)
21.12. 09:00 Srbljak Gorazd - Pjevcevic Petar 6:1, 6:3
22.12. 09:00 Srbljak Gorazd - Cungu Rrezart 6:3
22.12. 16:30 Jotovski Tomislav - Valsecchi Paul 6:3, 2:6, 2:6
23.12. 09:00 Srbljak Gorazd - Valsecchi Paul 6:4, 3:6, 6:1
23.12. 15:00 Cungu Rrezart - Pjevcevic Petar
23.12. 15:00 Markovic Goran - Pjevcevic Petar 3:6, 3:6
24.12. 09:00 Valsecchi Paul - Cungu Rrezart
24.12. 09:00 Valsecchi Paul - Markovic Goran 4:6, 6:1, 6:3
24.12. 12:00 Jotovski Tomislav - Pjevcevic Petar 6:4, 4:6, 3:6
25.12. 09:00 Srbljak Gorazd - Jotovski Tomislav 6:3, 4:6, 6:7 (1)
25.12. 16:30 Valsecchi Paul - Pjevcevic Petar 2:6, 4:6

Group table

Player Matches Wins Sets
Kovinic Danka 4 4 8:1 53:26
Yashina Ekaterina 5 3 7:5 62:63
Poznikhirenko Ganna 3 2 5:3 45:29
Marcinkevica Diana 4 2 4:4 42:41
Oliynykova Oleksandra 4 1 3:6 34:50
Curovic Tamara 4 0 0:8 23:50

Group matches

Time Players Result
21.12. 10:30 Kovinic Danka - Oliynykova Oleksandra 6:0, 6:1
21.12. 15:00 Poznikhirenko Ganna - Curovic Tamara 6:1, 6:1
21.12. 15:00 Marcinkevica Diana - Yashina Ekaterina 5:7, 3:6
22.12. 10:30 Kovinic Danka - Yashina Ekaterina 7:6 (5), 3:6, 6:1
22.12. 15:00 Poznikhirenko Ganna - Oliynykova Oleksandra 6:4, 6:7 (3), 6:0
22.12. 15:00 Marcinkevica Diana - Curovic Tamara 6:4, 6:1
23.12. 10:30 Kovinic Danka - Curovic Tamara 6:1, 6:3
23.12. 16:30 Yashina Ekaterina - Oliynykova Oleksandra 2:6, 4:6
23.12. 16:30 Marcinkevica Diana - Poznikhirenko Ganna
24.12. 10:30 Kovinic Danka - Poznikhirenko Ganna
24.12. 15:00 Curovic Tamara - Yashina Ekaterina 6:7 (4), 6:7 (6)
24.12. 15:00 Marcinkevica Diana - Oliynykova Oleksandra 7:5, 7:5
25.12. 10:30 Kovinic Danka - Marcinkevica Diana 7:6 (5), 6:2
25.12. 15:00 Poznikhirenko Ganna - Yashina Ekaterina 6:3, 4:6, 5:7
25.12. 15:00 Curovic Tamara - Oliynykova Oleksandra

Group table

Player Matches Wins Sets
Bejenaru Karola 5 5 10:2 69:39
Joksovic Doroteja 4 3 6:3 41:35
Milovanovic Elena 4 2 6:5 54:45
Vasilescu Arina 4 2 5:6 53:52
Malesevic Tamara 4 1 3:7 37:58
Radakovic Laura 5 0 3:10 46:71

Group matches

Time Players Result
21.12. 10:30 Vasilescu Arina - Joksovic Doroteja 1:6, 4:6
21.12. 16:30 Milovanovic Elena - Radakovic Laura 4:6, 6:4, 6:3
21.12. 16:30 Malesevic Tamara - Bejenaru Karola 3:6, 1:6
22.12. 09:00 Milovanovic Elena - Joksovic Doroteja 4:6, 6:0, 3:6
22.12. 10:30 Vasilescu Arina - Bejenaru Karola 6:4, 4:6, 5:7
22.12. 16:30 Malesevic Tamara - Radakovic Laura 2:6, 7:5, 7:5
23.12. 09:00 Joksovic Doroteja - Radakovic Laura 6:3, 6:2
23.12. 10:30 Milovanovic Elena - Bejenaru Karola 6:4, 4:6, 3:6
23.12. 15:00 Vasilescu Arina - Malesevic Tamara 6:7 (5), 6:4, 6:2
24.12. 10:30 Bejenaru Karola - Joksovic Doroteja 6:3, 6:2
24.12. 16:30 Milovanovic Elena - Malesevic Tamara 6:3, 6:1
24.12. 16:30 Vasilescu Arina - Radakovic Laura 3:6, 6:1, 6:3
25.12. 09:00 Malesevic Tamara - Joksovic Doroteja
25.12. 10:30 Bejenaru Karola - Radakovic Laura 6:0, 6:2
25.12. 16:30 Milovanovic Elena - Vasilescu Arina

Placement round

Time Players Result

Players

Oliynykova Oleksandra

Yashina Ekaterina

Basic Mirza

Luka Pavlovic


Placement round

Time Players Result
30.12. 10:30 Oliynykova Oleksandra - Yashina Ekaterina 2:6, 5:7
30.12. 10:30 Basic Mirza - Luka Pavlovic 6:3, 6:2

Players

Basic Mirza

Valsecchi Paul

Madaras Dragos

Srbljak Gorazd

Setkic Aldin

Jotovski Tomislav

Folliot Quentin

Donev Gabriel

Deviatiarov Marat

Pjevcevic Petar

Kekez Duje

Luka Pavlovic

Oliynykova Oleksandra

Bejenaru Karola

Marcinkevica Diana

Radakovic Laura

Poznikhirenko Ganna

Joksovic Doroteja

Yashina Ekaterina

Malesevic Tamara

Group table

Player Matches Wins Sets
Basic Mirza 3 3 5:0 33:12
Madaras Dragos 3 2 4:3 36:32
Srbljak Gorazd 3 1 3:4 28:31
Valsecchi Paul 3 0 1:6 17:39

Group matches

Time Players Result
27.12. 12:00 Basic Mirza - Valsecchi Paul 6:2, 6:1
27.12. 13:30 Madaras Dragos - Srbljak Gorazd 3:6, 6:4, 6:3
28.12. 12:00 Basic Mirza - Srbljak Gorazd 6:1, 6:2
28.12. 13:30 Madaras Dragos - Valsecchi Paul 3:6, 6:3, 6:1
29.12. 12:00 Srbljak Gorazd - Valsecchi Paul 6:3, 6:1
29.12. 13:30 Basic Mirza - Madaras Dragos 6:4, 3:2

Group table

Player Matches Wins Sets
Setkic Aldin 3 2 5:2 38:22
Folliot Quentin 3 2 4:2 27:18
Donev Gabriel 3 2 4:3 28:29
Jotovski Tomislav 3 0 0:6 12:36

Group matches

Time Players Result
20.12. 12:00 Setkic Aldin - Jotovski Tomislav 6:2, 6:2
20.12. 15:00 Folliot Quentin - Donev Gabriel 6:0, 6:1
28.12. 12:00 Setkic Aldin - Donev Gabriel 6:3, 4:6, 4:6
28.12. 15:00 Folliot Quentin - Jotovski Tomislav 6:1, 6:4
29.12. 09:00 Setkic Aldin - Folliot Quentin 6:0, 6:3
29.12. 13:30 Donev Gabriel - Jotovski Tomislav 6:3, 6:0

Group table

Player Matches Wins Sets
Luka Pavlovic 3 3 6:0 39:23
Kekez Duje 3 2 4:2 32:30
Deviatiarov Marat 3 1 2:4 30:34
Pjevcevic Petar 3 0 0:6 25:39

Group matches

Time Players Result
27.12. 13:30 Deviatiarov Marat - Pjevcevic Petar 6:3, 7:5
27.12. 15:00 Kekez Duje - Luka Pavlovic 5:7, 1:6
28.12. 13:30 Deviatiarov Marat - Luka Pavlovic 3:6, 5:7
28.12. 15:00 Kekez Duje - Pjevcevic Petar 7:6 (4), 6:2
29.12. 15:00 Deviatiarov Marat - Kekez Duje 3:6, 6:7 (4)
29.12. 15:00 Luka Pavlovic - Pjevcevic Petar 6:4, 7:5

Group table

Player Matches Wins Sets
Oliynykova Oleksandra 3 3 6:1 43:28
Marcinkevica Diana 3 2 4:2 34:26
Bejenaru Karola 3 1 3:4 36:38
Radakovic Laura 3 0 0:6 16:37

Group matches

Time Players Result
27.12. 09:00 Oliynykova Oleksandra - Bejenaru Karola 5:7, 7:6 (3), 6:2
27.12. 10:30 Marcinkevica Diana - Radakovic Laura 6:1, 6:4
28.12. 09:00 Oliynykova Oleksandra - Radakovic Laura 6:1, 6:3
28.12. 10:30 Marcinkevica Diana - Bejenaru Karola 6:2, 7:6 (6)
29.12. 09:00 Bejenaru Karola - Radakovic Laura 7:5, 6:2
29.12. 10:30 Marcinkevica Diana - Oliynykova Oleksandra 3:6, 6:7 (5)

Group table

Player Matches Wins Sets
Poznikhirenko Ganna 2 2 3:0 21:7
Yashina Ekaterina 2 1 2:2 18:19
Joksovic Doroteja 1 0 0:1 1:8
Malesevic Tamara 1 0 0:2 6:12

Group matches

Time Players Result
27.12. 09:00 Poznikhirenko Ganna - Joksovic Doroteja 6:1, 2:0
27.12. 10:30 Yashina Ekaterina - Malesevic Tamara 6:2, 6:4
28.12. 09:00 Yashina Ekaterina - Joksovic Doroteja
28.12. 10:30 Poznikhirenko Ganna - Malesevic Tamara
29.12. 10:30 Malesevic Tamara - Joksovic Doroteja
29.12. 12:00 Poznikhirenko Ganna - Yashina Ekaterina 6:1, 7:5

Placement round

Time Players Result

Top